słoneczne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 5 302 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1 345 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 1,58 mln złotych, funkcjonalny metraż 298 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się znakomita lokalizacją z dostępem do całej infrastruktury, dużym, dwustanowiskowym garażem oraz przepięknie utrzymanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w zacisznym miejscu, otoczonym zielenią, w centrum miasta. Z okiem rozpościerają się imponujące widoki na góry. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: garaż + wiatrołap + kotłownia + hol + łazienka + salon + pokój + kuchnia + taras
KONDYGNACJA 1: 2 balkony + hol + 3 pokoje + łazienkę + pomieszczenie gospodarcze + garderobę + pralnię.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu rozprowadzoną instalację alarmową oraz położone ogrzewanie podłogowe. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26046)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl