słoneczne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 302 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 345 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,58 mln złotych, wygodny metraż 298 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (alarm) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + hol + salon + kuchnia + taras + kotłownia + łazienka + pokój + garaż
KONDYGNACJA 1: 2 balkony + 3 pokoje pomieszczenie gospodarcze + pralnia + hol + łazienka + garderoba.
Z okiem roztaczają się imponujące widoki na góry.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w centrum miasta., w zacisznym miejscu otoczonym zielenią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca atrakcyjną lokalizacją z dostępem do całej infrastruktury. Na uwagę zasługuje również 2-stanowiskowy garaż, a także bardzo zadbany ogród. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26046)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl