widok od frontu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Warszawa

Rezydencja na sprzedaż Warszawa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 2 650 000 złotych. Powierzchnia 520 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 5 096 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 4 kondygnacji, na których zaaranżowano 11 pokoi. Rok budowy – 2005. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 839-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka już od pierwszego spojrzenia swoim nowocześnie zaprojektowanym ogrodem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PIWNICA:
– szatnia
– klatka schodowa
– sień
– pomieszczenie gospodarcze
– szatnia dla personelu
– pokój wypoczynku
– hol
– garaż
PARTER:
– sala zabaw
– jadalnia
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka z wc
– taras
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– pokój dzienny
– balkon
– pokój łazienkowy
PIĘTRO 2:
– pralnia
– gabinet
– łazienka
– kuchnia
– pomieszczenie gospodarcze

Malownicza lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, gdzie z trzech stron rozpościera się naturalny las to kolejny, mocny atut tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale, dzięki możliwości prowadzenia w niej działalności gospodarczej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta programem „0% prowizji od kupującego. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3672)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl