nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wisła

Rezydencja na sprzedaż Wisła

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Wiśle (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 454,2 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3 499 000 zł (7 704 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 107 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem 14 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej (krótkoterminowy wynajem turystyczny). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła kapitalny remont. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu ekskluzywnych zabudowań:
– 5 apartamentowców (z których każdy posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę 2 sypialnie, pokój dzienny, balkon)
– 1 apartamentowiec
• KONDYGNACJA I: garaż + przedpokój + kuchnia + 2 łazienki
• KONDYGNACJA II: 2 sypialnie + wc + pokój dzienny + taras
– zespół pomieszczeń techniczno- administracyjnych: korytarz + pralnia + gabinet/recepcja + pomieszczenie magazynowe
– wiata garażowa z miejscami parkingowymi na 6 aut
– zabudowa gospodarcza (pomieszczenie warsztatowe  + budynek gospodarczy z grillem, wędzarnią i dodatkowym zadaszeniem
– dodatkowy, zadaszony grill z miejscem do rekreacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom i gościom najwyższy stopień bezpieczeństwa (system monitoringu, kamery) i komfortu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26356)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl