po lewej salon, po prawej hol w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wisła

Rezydencja na sprzedaż Wisła

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Wiśle (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2 640 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 154 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 455 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 5 pokoi na 3 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 890 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem komercyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań:
BUDYNEK NR 1
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + balkon + 3 sypialnie + garderoba + łazienka + pralnia + spiżarka
KONDYGNACJA 1: otwarta przestrzeń przygotowana pod apartament;
BUDYNEK NR 2
BUDYNKI NR 3:
PARTER: 2 salony salon + 2 aneksy kuchenne + 2 łazienki
PIĘTRO: 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na wzniesieniu z pięknymi widokami na góry i lasy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26363)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl