kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 234,4 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,49 mln zł (6 357 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 7 008 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
STREFA DZIENNA: spiżarnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap + taras + kuchnia + wc + jadalnia + pralnia
STREFA NOCNA: garderoba + łazienka + 4 sypialnie
STREFA KOMERCYJNA: kotłownia + garaż + pomieszczenie gospodarcze
STREFA PODDASZA: przestrzeń o funkcjach gospodarczych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom szukającym spokoju, ciszy i zieleni. Właścicieli aut na pewno ucieszą 2 stanowiska postojowe w garażu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca zadbanym ogrodem oraz dużym stawem. Zapraszam serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16154)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl