komfortowo zaaranżowany salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 7 008 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 1,59 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2004 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 6 733 zł/m2 przy metrażu 234,4 m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z księgą wieczystą nie wykazującą obciążeń.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
w CZĘŚCI DZIENNEJ znajdziemy: taras + wiatrołap + pralnię + hol + jadalnię + salon + wc + spiżarnię + kuchnię
w CZĘŚCI NOCNEJ mieszczą się: łazienka + garderoba + 4 sypialnie
w CZĘŚCI GOSPODARCZEJ znajdują się garaż + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze
na NIEUŻYTKOWYM PODDASZU: przestrzeń o funkcjach gospodarczych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób szukających spokoju, ciszy oraz pragnących przebywać w otoczeniu zieleni. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje dwustanowiskowy garaż. Na uwagę zasługuje również starannie wypielęgnowany ogród z dużym stawem. Zapraszam serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16154)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl