imponująca rozmachem i bogactwem bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z 3 kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 7 895 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 5 000 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 7,5 mln złotych, wygodny metraż 950 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowy pałac na sprzedaż wyróżnia się swoim ogromnym potencjałem, a także nieskończonymi możliwościami adaptacji. To idealne miejsce na ekskluzywny hotel, elitarny pensjonat, centrum SPA itp. Wnętrze ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostało pieczołowicie odrestaurowane w 2012 roku. Luksusowy pałac na sprzedaż wraz z całkowitym wyposażeniem:
POZIOM -1: sala klubowa + strefa kuchni + wc + sauna + kotłownia + strefa spiżarni
POZIOM 0: sala koncertowa + sala kominkowa + sala konsumpcyjna + sala balowa
POZIOM 1: sypialnia + strefa kawowa + 8 pokoi trzy-czteroosobowych + łazienka
POZIOM 2: 2 rodzinne pokoje czteroosobowe + strefa kawowa.

Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną, a także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-1997)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl