wytworne salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 6 071 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 360 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2013 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 595 tys. złotych, wygodny metraż 98 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca od pierwszej prezentacji swoją znakomitą lokalizacją pod Wrocławiem, w bezpiecznej i cichej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na 3 poziomach:
POZIOM ZERO: łazienka + pokój + wiatrołap + aneks kuchenny + pokój dzienny
POZIOM JEDEN: 3 sypialnie + łazienka + korytarz
POZIOM 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele udogodnień, jak na przykład:
– instalacja fotowoltaiczna pozwalająca obniżyć rachunki
zamki na magnetyczny zamek
– ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Długą listę zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zamyka urokliwa działka w wieloma nasadzeniami małych drzew i krzewów ozdobnych. Znajdziemy tu ponadto ogród warzywny, studnię a także gospodarczy schowek na narzędzia. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Zapraszam serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16171)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl