utrzymany w białej tonacji kolorystycznej salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Inowrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z jednej kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 6 381 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 110 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2002 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 670 tys. złotych, przemyślany metraż 105 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży (do negocjacji) ujmuje wszystkie sprzęty RTV/AGD oraz meble. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim przepięknie wypielęgnowanym ogrodem. Obok mieści się kosz do gry w koszykówkę, plac zabaw dla dzieci oraz dużo miejsca na wspólne zabawy z rodziną. Nie mniejsze wrażenie robi nowoczesne wnętrze, gdzie komfort zapewnia klimatyzacja, a nad bezpieczeństwem czuwa monitoring. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią wiatę garażową ze składem na drewno, a także pomieszczeniem gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka z wc + garderoba + jadalnia + 3 sypialnie + kuchnia + zimowy ogród + salon. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w nowoczesnym designie, z pełnym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nie tylko swoją imponującą bryłą, ale też malowniczą lokalizacją w pobliżu jeziora. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4079)

Kontakt:
e-mail: inowroclaw@wgn.pl