przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Wygodny metraż 283 mkw. łącznie z ogromną działką 7 782 mkw. i atrakcyjną ceną 1 700 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2009 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 4 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 6 007 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład kompleksu zabudowań wraz ze stajnią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka
– wiatrołap
PODDASZE UŻYTKOWE:
– 2 pokoje
– 2 łazienki
– korytarz.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży kompletnie wyposażone. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki antywłamaniowym żaluzjom. Poczucie komfortu podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe+ klimatyzacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. sieć światłowodowa. Zapraszam na darmową prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-766)

Kontakt:
e-mail: k.jedrzejewska@wgn.pl