kameralne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż okolicach Żagania (lubuskie) za 349 000 złotych. Powierzchnia 102 metry kwadratowe, wolno stojąca zabudowa, a także przemyślany rozkład 2 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 200 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 422 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie odremontowana. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– taras
PIĘTRO:
– sypialnia
– wc
PODDASZE nieużytkowe

Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji i obejmuje kuchenne meble z wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z nowowybudowanym garażem. Więcej informacji udzielę w czasie prezentacji. Atrakcyjna lokalizacja. Wokół rozległe tereny zielone. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się ze mną na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5387)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl