komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 139,91 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,09 mln zł (7 791 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2656 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka już od pierwszej prezentacji swoją rewelacyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z wyposażaniem. na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa monitoring. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np.:
– zautomatyzowany system nawadniania ogrodu
– panele fotowoltaiczne
– klimatyzacja
– przydomowa oczyszczalnia ścieków
– własna studnia głębinowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + pokój dzienny + wiatrołap + wc + gabinet kuchnia + hol
KONDYGNACJA 1: łazienka + balkon + 2 sypialnie + garderoba.
Mocnym atutem jest dodatkowy budynek garażowo-gospodarczy o pow. 34 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym wnętrzem, przepięknym tarasem i perfekcyjnie utrzymaną działką. Polecam i zapraszam do kontaktu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5599)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl