widok od strony tarasu na luksusową rezydencję do sprzedaży Żagań

Rezydencja na sprzedaż Żagań

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Żaganiu (lubuskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 3 625 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1 400 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno okazyjna cena 870 tys. złotych, funkcjonalny metraż 240 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja od sprzedaży zachwyca swoją starannie wypielęgnowaną działką (trawa, kwiaty, drzewa owocowe, tunel na warzywa) pośród ciszy i spokoju. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to m.in. ogrzewanie podłogowe. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy 2-stanowiskowy garaż. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest także gospodarczy budynek z letnią kuchnią.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: pokój + hol + łazienka z wc + salon + kuchnia + taras
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 pokoje + garderoba + pralnia

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej willi. Polecam i zapraszam do umówienia się na prezentację luksusowej willi na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowej willi na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej willi do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5310)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl