nowoczesny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Żagań

Rezydencja na sprzedaż Żagań

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Żaganiu (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2017 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 583 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,1 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 240 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 400 m2.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją starannie wypielęgnowaną działką (trawa, kwiaty, drzewa owocowe, tunel na warzywa) w cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (ogrzewanie podłogowe). Właścicieli aut zainteresuje z pewnością dwustanowiskowy garaż. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest także gospodarczy budynek z letnią kuchnią.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM ZERO: taras + pokój dzienny + hol + pokój + kuchnia + łazienka z wc
POZIOM JEDEN: pralnia + garderoba + łazienka + 3 pokoje.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Polecam i zapraszam do umówienia się na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5310)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl