zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Zgorzelec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 588 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 694 m2, a także ciekawa cena 950 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2019 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 170 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego. Doskonała lokalizacja w spokojnej, cichej okolicy, wśród zieleni to kolejny z atutów tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla wielbicieli ogrodów, w cichej i spokojnej okolicy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana została na bazie indywidualnego projektu ze współczesnymi, nowoczesnymi trendami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI ZERO mieszczą się:
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
– przedpokój
– pokój
– taras
– pokój dzienny
– kotłownia
– wiatrołap
– wc
– kuchnia
na KONDYGNACJI JEDEN mieszczą się: komunikacja + 2 łazienki + 3 pokoje + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w cenie do negocjacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona w podwyższonym standardzie, „pod klucz”. W razie wszelkich pytań, proszę o kontakt mailowy. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najlepszej oferty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup lub remont ekskluzywnej rezydencji. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-535)

Kontakt:
e-mail: zgorzelec@wgn.pl