wytworne wnętrze w stylu klasycznym w luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 356 metrów kwadratowych w okolicach Bolesławca (dolnośląskie) za 1,5 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 213 zł.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 8 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2013 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 361 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka już od pierwszego wejrzenia swoją starannie zadbaną i zagospodarowaną działką obsadzoną kolorową roślinnością. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają prestiżu, komfortu, najwyższego standardu wykończenia oraz najlepszej klasy użytych materiałów wykończeniowych. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się również do prowadzenia działalności komercyjnej, na przykład agroturystyki lub noclegów.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE:
– salon
– jadalnia
– taras
– aneks kuchenny
– łazienka
– pralnia
– kotłownia
– garaż
– wiatrołap
– 3 pokoje
– 3 aneksy kuchenne
– łazienka
– komunikacja
na PODDASZU:
– 4 pokoje
– łazienka
– hol
– 2 garderoby

Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozprowadzono na parterze ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesna instalacja monitoringu. Warto w tym miejscu nadmienić, że na terenie posesji znajduje się oczko wodne oraz zadaszona altana, a cała ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest w pełni ogrodzona. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – perfekcyjne nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej. Zapraszam na prezentację. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11197)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 530 767 111