wnętrze i salon luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 20 000 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Długą listę zalet zamyka z pewnością konkurencyjna cena 850 tys. złotych, wygodny metraż a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcjonalnym zakupem dodatkowej powierzchni działki, co w znaczącym stopniu podwyższa atrakcyjność oferty i jej potencjał komercyjny. Warto w tym miejscu dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada już osobną część zaadoptowaną na pracownicze mieszkania, do tego samodzielny lokal trzypokojowy i cześć gospodarczą do dowolnej adaptacji. Wszystko to w elitarnym kompleksie zabudowań. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12893)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl