przestronne i komfortowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Costa del Sol, Kadyks (Hiszpania)

Rezydencja sprzedaż Costa del Sol, Kadyks (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 114 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Kadyks, Costa del Sol) za 270 tysięcy EUR na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 184 zł. Ekskluzywna rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Działka rozciąga się na powierzchni 100 metrów kwadratowych. Trzy pokoje. Trzy kondygnacje.

Elitarna i nobilitująca lokalizacja na prestiżowym osiedlu z basenami, ogrodami i sąsiadującym polem golfowym to pierwsza z zalet tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Mocnym atutem są też zapierające dech w piersiach widoki na morze. Do plaży jest zaledwie 1,2 km.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niecodziennie spotykanym, wysokim standardem oraz wykończeniami z najlepszej jakości materiałów. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż naszpikowane jest najnowocześniejszymi technologiami, w tym systemem smart house „Domestic”.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. (188-7339)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590