kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Willa sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Wygodny metraż 184 mkw. łącznie z ogromną działką 219 mkw. i atrakcyjną ceną 680 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z 2011 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 4 pokoi rozmieszczonych na 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także znakomita cena za metr kwadratowy 3 696 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponująca lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, nieopodal centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki szpital, markety, sklepy, dyskonty, szkoły, poczta, kościół etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją oryginalną i ponadczasową architekturą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– 2-stanowiskowy garaż
– 2 pomieszczenia gospodarcze
– hol
– klatka schodowa
PIĘTRO I:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– taras
PIĘTRO II:
– 3 sypialnie
– łazienka
– hol
PODDASZE UŻYTKOWE:
– pracownia / pokój rekreacyjny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12850)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl