slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskale)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskale)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskale (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 310 800 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o X kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 56 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 550 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest licznymi, nowoczesnymi zdobyczami techniki, jak np. centralny system telewizji satelitarnej i internetowej, system fotowoltaiczny, system hydroforowy. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się eleganckim, komfortowym i prestiżowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia: przedpokój, łazienka, kuchnia, salon/sypialnia. Właściciele aut zainteresuje miejsce parkingowe w budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy poziom komfortu dzięki m.in. rozprowadzonej instalacji klimatyzacji. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z jego zakupem, uzyskanie korzystnego systemu ratalnego na 12 lub 24 miesiące. Podjęcie decyzji zakupu ułatwi obejrzenie ekskluzywnego apartamentu na miejscu. Organizujemy wyjazdy inwestycyjne i rekonesans tamtejszej okolicy. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Zamieszczony opis i zdjęcia stanowią własność pośrednika i są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie jest możliwe wyłącznie za jego zgodą uzyskaną na piśmie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-455)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl