slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 369 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o dziewięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze piętrze i liczy 49,64 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 434 zł/m2. Rynek wtórny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia. Dodatkowo właściciel dopuszcza uwzględnienie innej posiadanej przez kupującego nieruchomości w rozliczeniu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się olbrzymim potencjałem z myślą o zakupie inwestycyjnym i lukratywnym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu, dla przykładu, zainstalowany domofon. Kolejnym udogodnieniem jest obecność funkcjonalnej piwnicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży estetycznie odremontowany i wykończony przez zawodowego projektanta. Zakres prac remontowych obejmował m.in.:
– położenie gładzi
– wstawienie nowych drzwi zewnętrznych
– wstawienie nowych drzwi wewnętrznych
– wymianę instalacji hydraulicznej
– wymianę instalacji elektrycznej
– wstawienie nowych mebli kuchennych
– urządzenie łazienki.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód docenią pobliski parking. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się elitarną lokalizacją na poszukiwanym na rynku osiedlu, w centrum miasta (blisko Stare Miasto). W najbliższej okolicy znajdziemy dyskonty spożywcze + apteki + sklepy + przedszkola + szkoły.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Już dzisiaj umów się z nami na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Do ceny zakupu luksusowego apartamentu należy doliczyć wynagrodzenie dla biura, a także koszty notarialne. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-331)

Kontakt:
e-mail: j.pawlowska@wgn.pl