slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Salobrena)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Salobrena)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Salobrena (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 833 520 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 110 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 577 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, a także komfortu. Troszczy się o to zainstalowana klimatyzacja. Na rodziny posiadające samochód czekają garaże. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także fenomenalną lokalizacją w jednej z piękniejszych miejscowości nadmorskich. Na wyciągnięcie ręki mieszczą się szkoły, podstawowe, średnie, ośrodki zdrowia, sklepy etc. Największym jednak atutem lokalizacji jest bliskość plaży (1 km). Nie można zapominać również o najbliższej okolicy, to jest prywatnej urbanizacji, gdzie mieści się oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament. W częściach wspólnych znajdziemy: SPA, siłownie, miejsca zabaw dla dzieci, baseny z wodospadami, tereny zielone etc.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9235)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl