slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 366 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2005. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 54,46 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 619 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją wśród zieleni. Na wyciągnięcie ręki mamy wiele aptek, przychodni zdrowia, dyskontów znanych marek, sklepów, szkół, przedszkoli itp. Dodatkowo lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do Trójmiejskiej obwodnicy (0,5 km). Rodziny posiadające samochód mogą wynająć miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalną komórką lokatorską. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są wykończeniami w dobrym guście i z wyczuciem smaku. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowano na dwóch poziomach:
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 sypialnie + balkon + kuchnia + pokój dzienny + przedpokój
KONDYGNACJA 2: poddasze użytkowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-85)

Kontakt:
e-mail: piotr.kieczen@wgn.pl