slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 15 556 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 45 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 700 tys. zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament poszczycić się może przepięknie odremontowanym i wyposażonym wnętrzem na europejskim poziomie: część jadalniana + pokój dzienny + wc + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka. Rodziny posiadające samochód mają możliwość zakupu postojowego miejsca w podziemnym parkingu (dodatkowo płatne).  W budynku, gdzie znajduje się oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament, mieści się portiernia, co w znaczącym stopniu podnosi prestiż oferty. Okolica uchodzi za niezwykle elitarną i poszukiwaną na rynku. Osiedle jest monitorowane i zamknięte. Do najsłynniejszej z polskich ulic, czyli ul. Piotrkowskiej, można dojść w parę minut. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca modnym aranżem w stylu loft. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-323)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl