slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 81 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 741 zł/m2. Budynek o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,032 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności imponującym solarium na dachu i fantastycznymi widokami na morze. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 sypialnie + łazienka + taras + kuchnia + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje gustownie umeblowanym wnętrzem ze sprzętem AGD i RTV. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i wygody. Mamy tu, dla przykładu, rozprowadzoną klimatyzację, a w częściach wspólnych przepiękny basen. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa rewelacyjną lokalizacją na terenie, gdzie panuje jeden z najzdrowszych klimatów na ziemi. Amatorów aktywnego wypoczynku, a także kontaktu z naturą, zainteresują tereny spacerowo-rekreacyjne nad brzegiem morza, wzdłuż słynnego pasażu, na którym dodatkowo znajdują się kawiarnie, restauracje i sklepy.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9200)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl