slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 994 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1976. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 69,68 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 348 000 zł oraz położenie na X piętrze.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności gustownie zaaranżowanym w najwyższym standardzie wnętrzem z oszałamiającym widokiem z okien na panoramę miasta oraz niesamowite zachody słońca. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
– salon;
– 3 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy stopnień bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring z systemem kamer + domofon. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, szkół, punktów usługowych, przedszkoli etc. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. WGN gwarantuje rynkowe ceny i bezpieczeństwo transakcji. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzę i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-118)

Kontakt:
e-mail: s.glomb@wgn.pl