slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1,2 mln zł (21 708 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2015 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 55,28 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży jest estetycznie umeblowany oraz wyposażony w wysokiej jakości sprzęt AGD/RTV. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzem z następującym układem: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + 2 sypialnie. Na domowników czeka również widokowy taras w częściach wspólnych. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się niecodziennie spotykanym przy tego typu ofertach ogrodem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych klientów, którzy szukają najwyższej jakości życia, bliskość natury, komfortu oraz spokoju. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje malowniczą lokalizacją na słynnej wyspie, zaledwie 700 metrów od morza. Wielbiciele aktywnego wypoczynku zainteresują się ścieżkami rowerowymi, a także spacerowymi alejami. Okolica słynie z pięknych plaż, sosnowych lasów, rezerwatów przyrody i ptactwa wodnego. W okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury: kawiarni, restauracji, sklepów, przedszkoli, szkół, aptek, punktów usługowych, przychodni.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na stronie internetowej WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1626)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl