przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicy Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 240 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na wysokim parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 53,5 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 486 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1980 roku. Ekspozycja okien na północny wschód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie bezpiecznego, kameralnego osiedla. Dla zmotoryzowanych przygotowano wiele miejsc parkingowych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– balkon
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– pralnia
– 2 sypialnie.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w pobliżu licznych placów zabaw, obiektów sportowych., przedszkoli, szkół, marketów, dyskontów znanych sieci, sklepów, punktów usługowych etc. Luksusowy apartament do sprzedaży przeszedł niedawno remont salonu, pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Wymieniono na nowe również instalacje: elektryczną i wodno-kanalizacyjną.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z lub bez wyposażenia (do negocjacji z właścicielem). Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec & WGN Tarnowskie Góry otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2604)

Kontakt:
e-mail: slaskizaglebie@wgn.pl