ciekawie zaaranżowany salon i kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Kamienica z 1930 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 355 000 złotych (6 683 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 53, 12 mkw. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany jest licznymi nowinkami technologicznymi, jak np. internet  albo ogrzewanie podłogowe. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest na pewno obecność pomieszczenia piwnicznego. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + balkon + sypialnia + aneks kuchenny + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera zabudowę kuchni + 2 szafy ubraniowe + pralkę.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż perfekcyjnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszło generalny remont w 2018 roku. W trakcie prac remontowych zainstalowano nowy piec gazowy + wyremontowano łazienkę i kuchnię + położono nowe podłogi + wymieniono piony wodne + instalację elektryczną + drzwi + okna etc. Na koniec warto odnotować, że luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w zielonej okolicy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1178)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl