nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Zgorzelec (okolice)

Apartament na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 52,24 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4,9 tys. zł/m2. Standard deweloperski. Budynek z 2021 roku o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 255 976 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności przemyślanym wnętrzem podzielonym na 2 części:
CZĘŚĆ DZIENNA: łazienka + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap
STREFA NOCNA: 2 sypialnie.
Do długiej listy zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu należy dodać także ładny taras i ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym designem, ciekawym projektem i wyróżniającą się bryłą budynku (naturalne okładziny + tynki + całoszklane balustrady).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-577)

Kontakt:
e-mail: Zgorzelec@wgn.pl