slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 279 700 zł (2 326 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy z 1930 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 120,24 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Osoby zmotoryzowane docenią murowany garaż (dodatkowo płatne) + parking. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalne, przynależne pomieszczenie piwniczne (w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, co zapewnia miłe, spokojne sąsiedztwo oraz nowy domofon. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
– 3 sypialnie czy gabinety do pracy. Za dodatkową opłatą otrzymasz dostęp do murowanego garażu, a w cenie nieruchomości otrzymasz dostęp do własnej piwnicy, w której znajdziesz miejsce do przechowywania wielu przedmiotów (rowerów, narzędzi, itp.).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu licznych placów zabaw, obiektów sportowych, żłobków, przedszkoli, szkół, marketów, dyskontów, sklepów, punktów usługowych, basenów i parków. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również ogromnym potencjałem, gdyż świetnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z opcjonalnym wyposażeniem (do negocjacji).

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3139)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl