slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 365 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 66 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 530 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko ogromne poczucie komfortu, ale i bezpieczeństwa (monitoring). Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno jego eleganckie wnętrze, przestronne pomieszczenia, a także estetyczna aranżacja: spiżarnia/pomieszczenie gospodarcze + wc + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny + balkon. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei wystarczającą liczbę miejsc parkingowych w najbliższym otoczeniu. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy także pomieszczenie piwniczne

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto perfekcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury (przedszkola, szkoły, apteki, sklepy, supermarket). Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany jest licznymi, nowoczesnymi rozwiązaniami typu „smart-house” (możliwość sterowania temperaturą w pomieszczeniach czy np. oświetleniem przez mobilną aplikacje lub/i system głosowy).

Zainteresowała cię oferta sprzedaży tego luksusowego apartamentu? Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentacje. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-328)

Kontakt:
e-mail: e.janota@wgn.pl