imponujące nowoczesnością wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 270 000 zł (4 355 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 62 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– kuchnia.
W pobliżu znajdziemy wiele sklepów, znaną i lubianą galerię handlową, Rynek, park. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest tu monitoring.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1858)

Kontakt:
e-mail: m.nyga@wgn.pl