widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Ekskluzywny apartament na wynajem We Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 62,23 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na parterze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2,2 tys. zł/m-c, trzy pokoje oraz lokalizacja w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku północ – południe. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem kompletnie wyposażony i umeblowany. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia nowym lokatorom nie tylko najwyższy komfort, ale i wysoki stopień bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament na wynajem wyposażono bowiem w klimatyzację. Warto dodać, że wszystkie pokoje i pomieszczenia są wyposażone i umeblowane. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa również imponującą lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki rozbudowana infrastruktura. Właściciele aut mają dostęp do licznych miejsc postojowych w podziemnym garażu.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo znakomitej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące apartamentu na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu do wynajęcia Wrocław i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15692)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl