po lewej salon, po prawej aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 385 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 75 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 133 zł/m2. Rynek wtórny. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje do negocjacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim eleganckim wnętrzem, ciekawym balkonem oraz odremontowanymi pomieszczeniami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: kuchnia + przedpokój + łazienka z wc + garderoba + 2 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także nobilitująca lokalizacją w sercu miasta. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1884)

Kontakt:
e-mail: m.nyga@wgn.pl