nowoczesna kuchnia i pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2018 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 300 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 58,5 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie nowy z przepięknym balkonem i komfortowo wykończonym wnętrzem. Luksusowy apartament do wynajmu umeblowany i wyposażony. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy miejsce postojowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– wiatrołap.
– pomieszczenie strychowe.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwycić może również oryginalnym i efektownym oświetleniem LED-owym. O komfort przyszłych najemców troszczy się ogrzewanie podłogowe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 300 zł. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia wnętrza ekskluzywnego apartamentu zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13408)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl