kameralny salon i kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 229 000 złotych, 2 pokoje a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 32, 92 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 6 956 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2015 roku. Ekspozycja okien na południe.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowy apartament na sprzedaż dotychczas nie był zamieszkały. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z częściowym wyposażeniem i umeblowaniem.

Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w eksploatacji.  W poczet zalet warto jeszcze wliczyć atrakcyjną lokalizację w otoczeniu zieleni oraz możliwość dokupienia miejsca parkingowego w przyziemiu budynku. Nieopodal znajdują się liczne sklepy, szkoły i kościół.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu i przy transakcji gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3503)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl