slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 275 000 zł (4 833 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 56,9 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim dopiero co odremontowanym wnętrzem, komfortem, wygodą oraz gwarancją życia na europejskim poziomie. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są kompletnie umeblowane: salon + aneks kuchenny + jadalnia + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje fantastyczną lokalizacją w spokojnej okolicy. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica. Nieopodal znajdziemy szkołę, basen, plac zabaw, ośrodek zdrowia oraz market. Dużym atutem lokalizacji są na pewno pobliskie lasy. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do autostrady A4 oraz Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przepięknym ogrodem z altaną, garażem, 2 piwnicami, pomieszczeniem gospodarczym oraz strychowym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany w nowoczesnym designie. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje umeblowanie.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Więcej informacji na temat oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu udzielę mejlowo albo w czasie prezentacji. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3892)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl