slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 923 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 76,54 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 059 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może estetycznym i eleganckim wnętrzem zaprojektowanym gustownie i zgodnie z najnowszymi trendami: garderoba + korytarz + 2 łazienki + 2 sypialnie + loggia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Mamy tutaj przedszkola, szkoły, przychodnie zdrowia, punkty usługowe i liczne sklepy. Dodatkowo do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz dwa miejsca postojowe w hali garażowej (wszystko dodatkowo płatne). Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na okolicę, w tym znane i lubiane Stawy Stefańskiego.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu proszę o kontakt mailowy. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-316)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl