slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 849 tys. zł i powierzchnia 54 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2012 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 722 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zaaranżowane na dwóch poziomach:
NIŻSZY POZIOM: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka;
ŚRODKOWY POZIOM: łazienka + pokój + balkon;
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenia strychowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca fantastycznymi widokami na morze, jakie roztaczają się z jego okien. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto dodać atrakcyjną lokalizację w pierwszej linii brzegowej. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością wiele miejsc parkingowych na terenie działki. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Jeżeli chcesz zapoznać się z innymi luksusowymi apartamentami do sprzedaży bądź uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu, skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1264)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl