slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 420 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 37,29 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 263 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może jasnym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– korytarz
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są kompletnie wykończone, umeblowane oraz wyposażone. Na zmotoryzowanych czeka podziemna hala garażowa oraz 2 miejsca postojowe (dodatkowo płatne). Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalna komórka lokatorska (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachęca również ciekawą lokalizacją na terenie szybko rozwijającego się osiedla z pełną infrastrukturą usługowo-mieszkaniową. W pobliżu znajdziemy wiele sklepów, marketów, dyskontów popularnych sieci, placówek edukacyjnych, szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, punktów usługowych, paczkomatów oraz miejsc rekreacyjnych.

Serdecznie zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-446)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl