slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Mazury

Apartament do wynajęcia Mazury

Luksusowy apartament do wynajmu na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2019 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na czwartym piętrze z korzystną ekspozycją okien na południe – wschód – zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 45 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoim fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o najdrobniejszy nawet detal. Znajdziemy tu: salon + sypialnię + łazienkę + kuchnię + przedpokój. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa fantastyczną i malowniczą lokalizacją. Do jeziora jest stąd pięćset metrów. Nieco bliżej do słynnego pasażu portowego. Warto podkreślić, że lokalizacja tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia cieszy się dużą popularnością wśród miłośników turystyki pieszej i wędkowania. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-979)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl