slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2017, a także imponująca cena 550 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 2 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 65,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 397 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności słonecznym, jasnym, widnym, przestronnym i rozkładowym wnętrzem:
– salon;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedsionek;
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa fenomenalną lokalizacją na terenie poszukiwanego na rynku, bezpiecznego osiedla z dala od ruchliwych i hałaśliwych ulic. Dojazd do Poznania zajmuje zaledwie kilka minut. Nieopodal mieszczą się dyskonty popularnych marek, sklepy, przedszkola, szkoły, park, restauracje, salony usługowe oraz inne punkty. Ogromną zaletą lokalizacji jest pobliski park z malowniczymi stawami oraz trasami spacerowo-rowerowymi.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon;
– 2 pokoje;
– salon;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedsionek.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie umeblowany oraz wyposażony w sprzęt AGD. Osoby zmotoryzowane ucieszy możliwość parkowania aut na osiedlowym parkingu. Zainteresowanych zakupem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zapraszamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-464)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl