slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Łódź

Apartament do wynajmu Łódź

Luksusowy apartament na wynajem w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 4 500 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 89 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 3 pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może stylowym wnętrzem typu „loft”, komfortem oraz nieskazitelną elegancją. Nie bez znaczenia jest także prestiżowa lokalizacja w topowej okolicy. na terenie monitorowanego, zamkniętego osiedla w sercu miasta. W zasięgu wzorku park, słynny pałac, muzeum. Do centrum, ul. Piotrkowskiej oraz Galerii Łódzkiej dojedziemy w kilka minut. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon;
– aneks kuchenny;
– strefa jadalniana;
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– wc.
Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu przepięknie odremontowane i umeblowane. Sprzęt AGD I RTV wysokiej jakości. Prestiżu ofercie dodaje znajdująca się w budynku portiernia i kawiarnia. Na terenie osiedla znajdziemy dodatkowo restauracje oraz sklepy.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Zapewniamy także dodatkową usługę na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-333)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl