slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Sopot

Apartament do sprzedaży Sopot

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sopocie (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, 2-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 16 646 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 48 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 799 tys. zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może przepięknie zaaranżowanym, odremontowanym i wykończonym wnętrzem z dbałością o każdy detal. Wszystko wykonane pod okiem doświadczonego projektanta wnętrz. Znajdziemy tu:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnię
– łazienkę
– przedpokój
– hol.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale: świetnie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i prowadzenia w jego wnętrzu działalności komercyjnej: biuro, kancelaria prawna, kancelaria notarialna, biuro rachunkowe itp. Sprzyja temu znakomita lokalizacja gwarantująca doskonałą rozpoznawalność. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Dba o to między innymi ogrzewanie podłogowe.

W razie pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5332)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl