slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 495 000 zł i powierzchnia 39,84 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 425 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją na terenie dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do pozostałych centrum, pozostałych dzielnic oraz całego Trójmiasta. Wokół nie brakuje niezbędnych do codziennego życia sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, salonów piękności, restauracji itp. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią pobliskie tereny zielone, a rodziny z małymi dziećmi place zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia wszystkim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa, co zawdzięcza znajdującemu się przed wejściem domofonowi oraz monitoringowi osiedla. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce parkingowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym parom, rodzinom lub z przeznaczeniem jako inwestycja. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-979)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl