slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Sopot

Apartament do sprzedaży Sopot

Luksusowy apartament na sprzedaż w Sopocie (pomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 610 000 zł (27 727 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2021 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 22 m2. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o subtelnym wystroju i nowoczesnym wyposażeniu. Luksusowy apartament na sprzedaż idealny dla majętnych singli, zamożnych par oraz dobrze sytuowanych inwestorów, którzy docenią najwyższy standard życia, komfort oraz poczucie prestiżu. To także ciekawa atrakcja bezpiecznej lokaty kapitału dla największych krezusów majątkowych poszukujących harmonijnego miejsca do życia w popularnej lokalizacji. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w nowoczesnym designie. Dużym atutem jest także kompletne umeblowanie.

Luksusowy apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać atrakcyjną lokalizacją na terenie spokojnego, cichego i bezpiecznego osiedla. Blisko nad morze. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do obwodnicy. Nieopodal sklepy, restauracje, atrakcje kulturalne, punkty usługowe. Zapraszamy do skorzystania z okazji i umówienia się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1828)

Kontakt:
e-mail: d.manaj@wgn.pl