slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 693 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 128,22 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 730 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta, dwoma balkonami oraz przepiękną sztukaterią. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal: salon + 3 sypialnie + 2 balkony + kuchnia spiżarnia + łazienka z wc + pomieszczenie + garderoba + przedpokój. Wszystkie pokoje są niezwykle słoneczne, przestronne, widne i doskonale doświetlone. Kuchnia przeszła kapitalny remont. Oferowana jest w zabudowie stałej wraz ze sprzętem AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z większością umeblowani. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców stoją antywłamaniowe drzwi wejściowe. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające kilka samochodów mają możliwość nabycia (poprzez cesję) 2 garaży.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się pod inwestycję. Sprzyja temu znakomita lokalizacja. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12968)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl