slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ustroń

Apartament do sprzedaży Ustroń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 615 tys. złotych. Powierzchnia 68,82 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 8 936 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament na sprzedaż planowany do oddania w 2020 roku. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ponadto kupujący nie płaci także 2% podatku PCC. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje podziemny garaż oraz naziemne miejsca postojowe.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyposażone zostanie w komfortowe ogrzewanie podłogowe. Na straży bezpieczeństwa mieszkańców czuwać będzie domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją blisko Rynku oraz zapierającym dech w piersiach widokami na Równicę i Czantorię.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25915)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl