nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 514 000 złotych. Powierzchnia 70 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 343 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Drugie piętro w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku południowo wschodnim.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż kompletnie wyposażone i umeblowane (część mebli jest inna niż na zdjęciach). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany został na dwóch poziomach:
– balkon
– salon
– łazienka
– aneks kuchenny
– 2 pokoje.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą aż 2 miejsca postojowe w hali garażowej pod blokiem oraz pomieszczenie piwniczne.

Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno znakomita lokalizacja terenie spokojnego, bezpiecznego i cichego osiedla. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz Południowej Obwodnicy Trójmiasta. W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa w postaci szkół, przedszkoli, sklepów oraz centrum handlowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale, perfekcyjny do zamieszkania, jak i pod inwestycję na długo- i krótkoterminowy wynajem. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-266)

Kontakt:
e-mail: c.mikolajczak@wgn.pl