slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 87 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 770 zł/m2. Budynek z 2014 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 850 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już w pierwszej kolejności swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami z okien oraz zieloną okolica. Na rodziny posiadające samochód czekają liczne miejsca postojowe bezpośrednio pod budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w otoczeniu bogatej infrastruktury, jak np. przychodnia zdrowia, szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także atrakcyjną lokalizacją na terenie kameralnego, osiedla z zabudową jednorodzinną. Umeblowanie w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży wykonano na specjalne zamówienie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: antresola + łazienka + garderoba + balkon + pokój dzienny + korytarz + pokój + sypialnia + kuchnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są gustownie zaaranżowane przez zawodowego architekta.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Przy konieczności finansowania zakupu nieruchomości kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-839)

Kontakt:
e-mail: m.przystawska@wgn.pl