slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Tarnów

Apartament do sprzedaży Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 525 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 89 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 899 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany jest licznymi nowinkami technologicznymi, jak dla przykładu gazowe ogrzewanie z dwufunkcyjnym piecem czy rekuperacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu dla przykładu zarówno klimatyzację, jak i ogrzewanie podłogowe z elektroniczną regulacją. Rodziny posiadające samochód docenią miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 poziomach:
POZIOM 0: pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap + wc + aneks kuchenny + pokój dzienny
POZIOM 1: komunikacja + łazienka + 3 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także nobilitująca lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2951)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl