slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 284 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 45,23 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północny wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 239 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może słonecznym, ładnym balkonem oraz prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto funkcjonalną aranżacją i przemyślanym rozkładem pomieszczeń: pokój dzienny + balkon + sypialnia + pokój + kuchnia + łazienka + przedpokój. Duże wrażenie robi tu efektowne oświetlenie halogenowe (punktowe) oraz sufit zdobiony sztukaterią. Warto podkreślić, że wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest umeblowane, a kuchnia wyposażona w sprzęt AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w otoczeniu wielu sklepów, marketów, punktów usługowych, aptek, ośrodków zdrowia, kościoła, placów zabaw, szkół, parków. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu i składania ofert. Beata Krupa – licencjonowany doradca ds nieruchomości, nr licencji 23651.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5894)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl